Lara Croft: Relic Run

Lara Croft Oyunu
BİLGİ
  • Lisans Ücretsiz
  • Boyut 67 MB
  • Version 1.0.0.0
  • Dil İngilizce
  • Firma Square Enix Ltd.
Lara Croft ile dünyayı etkisi altına alan karanlık güçlere karşı birlikte mücadele edeceğiniz harika bir sonsuz koşu oyunudur.

Lara Croft ile dünyayı etkisi altına alan karanlık güçlere karşı birlikte mücadele edeceğiniz harika bir sonsuz koşu oyunudur.

Yeni Lara Croft oyununda ölümcül tuzakların döşendiği tapınak ve ormanlarda kalıntıları bulmaya çalışıyorsunuz. Oyun yapısı ile Temple Run oyunu ile benzerlikler gösteren oyunda koşarak ilerliyor ve engellerle mücadele ederek ilerlemeye çalışıyorsunuz. Ayrıca Lara Croft'un bu mücadelelerini yavaş çekim olarak görebilmemiz aksiyonu iliklerimize kadar hissetmemize sebep oluyor.

Sonsuz koşu oyunu olarak da tanımlayabileceğimiz oyunda sürekli bir koşturmaca içerisindesiniz. Zaman zaman tapınak duvarlarından tırmanıyor, bazende arazi aracı kullanıyor, kimi zaman da yüksek duvarlara zıplıyorsunuz.

Sürekli koşarak ve tuzakları aşarak ilerlemenin yanı sıra aniden çıkan canavar ve bölüm sonu canavarları ile mücadele etmeniz gerekiyor. Başarılı olarak aldığınız puanlar ile Lara Croft'un kullandığı silahları güçlendirme imkanına sahipsiniz. Bu silahlar arasında tabancalar, yaylı silahlar ve tüfekler yer alıyor. Bunun yanı sıra gücünüzü ve botunuzu dahi yenilemeniz mümkün.

Sonsuz koşu ve aksiyon öğelerini mükemmel bir şekilde harmanlamayı başaran Lara Croft: Relic Run oyununa hiç bir ücret ödemeden Windows Phone cihazlarınıza yükleyerek sahip olabilirsiniz.

Muhteşem ses efektleri ile desteklenmiş grafikler bulunan, sıkılmadan oynayabileceğiniz Lara Croft: Relic Run oyununu denemelisiniz.

Lara Croft: Relic Run indir